centrumlashes.cz

F A Q


PRODLOUŽENÉ ŘASY Z JINÉHO STUDIA

Máte-li prodloužené řasy z jiného studia, můžete se k nám bez problému objednat. Pokud bude aplikace profesionálně provedena, můžeme provést doplnění. V případě, že bude aplikace z jiného studia neprofesionální a nevzhledná, po domluvě s klientkou provedeme odstranění a následnou aplikaci nového setu.


ZÁSADY PÉČE O PRODLOUŽENÉ ŘASY

12 hod. po aplikaci řasy nenamáčet a 48 hod. po aplikaci se vyhnout páře. Nepoužívat pleťová mléka a oleje – rozpouštějí lepidlo. Nepoužívat vatové tampony, vata by se mohla zachytit o spoje. Nepoužívat řasenky. Denně řasy česat a umývat speciální čistící pěnou.


HYGIENA ŘAS

Dodržovat zásady hygieny je velmi důležité, abychom zabránili šíření bakterií a působili preventivně proti očním chorobám. Každodenním umýváním řas speciální čistící pěnou na prodloužené řasy, udržujete kvalitu aplikovaných řas a prodlužujete jejich nosnost.


PRODLOUŽENÉ ŘASY A ŘASENKA

Může se aplikovat pouze speciální řasenka bez obsahu olejů, která je určena na prodloužené řasy a zakoupíte ji u své lash stylistky. Speciální řasenku můžete aplikovat POUZE na řasy prodloužené metodou CLASSIC – 1:1 ! Na řasy prodloužené metodami VOLUME se řasenka aplikovat v žádném případě NESMÍ, jelikož by slepila všechny vějířky k sobě a tím by metody VOLUME zcela ztratily na efektu.


PRODLOUŽENÍ ŘAS MUŽŮ

Velkým fenoménem ve světě je i provádění tzv. korekce očí u mužů.


KONTAKTNÍ ČOČKY

Nosíte-li kontaktní čočky, je potřeba čočky vždy před aplikaci řas vyndat.


ALERGIE

Objeví-li se alergie (svědění, zarudlé oči, napuchlé víčko) doporučuji požít volně dostupné léky proti alergii Zodac nebo Zyrtec a oči prokapávat očními kapkami. Pokud symptomy neustoupí, vyhledejte svou lash stylistku, která Vám řasy profesionálně odstraní. V žádném případě si řasy neodstraňujte sami! Poškodili by jste přírodní řasy.


ODSTRANĚNÍ PRODLOUŽENÝCH ŘAS

Odstranění prodloužených řas se provádí speciálním gelovým nebo krémovým odstraňovačem lepidla, který lepidlo rozpustí. Tato procedura trvá přibližně 15 minut. Při odstranění se v žádném případě nepoškodí přírodní řasy.