Úvod

Sety které vytváříme, ať už metodou Classic nebo s nejvýraznějším objemem, jsou vždy přirozené, jemné a vkusné. Pro každou klientku volíme individuální kombinaci délek, zatočení a síly řas tak, aby byl výsledek komfortní a bezpečný. Zřetel bereme nejen na stav (sílu a zatočení) přírodních řas, ale i na tvar oka, obočí a posazení nadočnicového oblouku. Díky tomu můžeme vytvořit modelaci a korekci oka a tím srovnat asimetrie očí.
Specializujeme se i na opravy nevzhledně a neprofesionálně prodloužených řas.

Odměnou je pro nás řada spokojených a stále se vracejících zákaznic.

Veškeré produkty, se kterými pracujeme jsou v souladu se směrnicemi a nařízeními EU.

Classic - řasa na řasu (1:1)

doba 1h – 2h
Jedná se o základní techniku prodloužení řas, při které se nejčastěji používají řasy o síle 0,15 – 0,10 podle kvality přírodních řas. Aplikuje se 1 umělá řasa na 1 řasu přírodní. U této techniky je stylistika omezena počtem přírodních řas klientky.

Cashmere (1:1)

doba 1h – 2h
Tato technika je stejná jako technika Classic, ale při aplikaci se používají řasy Cashmere. Tyto řasy jsou o 40% lehčí tudíž méně zatíží řasu přírodní. Řasy Cashmere jsou ploché, díky tomu je výsledný efekt výraznější. Vhodné pro klientky, které nechtějí objemové metody, ale metoda Classic se jim zdá méně výrazná nebo touží po „změně“.

Light Volume (2D - 3D)

doba 1,5h – 2,5h
U této techniky se nejčastěji používají řasy o síle 0,07 kdy na jednu přírodní řasu aplikujeme 2 – 3 řasy umělé. Vytváří se tzv. vějířek. Efekt Light Volume je nejvíce přirozený. Doporučujeme ho klientkám, které chtějí přirozený look a které mají velmi slabé nebo jemné přírodní řasy. Tato metoda nejméně zatíží přírodní řasu, naopak dokáže zahustit.

Mega Volume (4D - 6D)

doba 2h – 3,5h
Při aplikaci této techniky se nejčastěji používají řasy o síle 0,07 – 0,05 kdy na jednu přírodní řasu aplikujeme vějířek ze 4 – 6 umělých řas. Výsledkem je výrazné zahuštění. Vhodné pro klientky, které chtějí výrazný look.

Russian Volume (7D - 12D)

doba 2,5h – 3,5h
U této zahušťovací techniky se nejčastěji používají řasy o síle 0,05 – 0,03 kdy na jednu přírodní řasu aplikujeme vějířek ze 7 – 12 umělých řas. Díky tomu vytvoříme velmi výrazný objem.

Kontakt

Professional Lash Studio
Pavelčákova 5/13
Olomouc 77900
Tel. 777113231
info@centrumlashes.cz